Відкриття виставки “Білі плями”
У суботу 24 лютого відбулося відкриття виставки “Білі плями”, яка присвячена дворіччю повномасштабного вторгнення, від видатної мисткині Ксенії Оксінь.
Експозиція відкрила перед глядачами реальність наймасштабнішого конфлікту на території Європи з часів Другої світової війни – вторгнення Росії в Україну, презентованим через призму віддаленого сприйняття, та залишила глибокий слід у серцях тих, хто мав змогу відвідати її, спонукавши до важливих роздумів про війну, події, що відбуваються, та їх вплив на українське суспільство.

Під час відкриття виставки присутні запалили свічки та вшанували всіх загиблих і постраждалих від російської агресії.

Від імені Посольства України в Республіці Кіпр президент Українського Дому Юлія Піддубна вручила подяку Ксенії Оксінь за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у зусилля з надання всебічної підтримки та допомоги українцям, які тимчасово перебувають у Республіці Кіпр.
Після відкриття виставки “Білі плями” всі присутні приєдналися до акції «Вір в Україну!» на набережній Пафоса, щоб нагадати Кіпру, про те, що війна триває, що кожен день міста України зазнають обстрілів ракетами всіх видів і дронами-камікадзе. Кожного дня гинуть мирні люди, діти. На прапори почепили траурні стрічки в пам’ять про тисячі загиблих в цій війні українців.

Велика подяка усім, хто долучився до нас під час цього значущого заходу. Важливо зараз триматися разом, підтримувати один одного і допомагати тим, хто потребує підтримки. В єдності ми маємо силу протистояти викликам та зберігати нашу країну та її цінності. Нехай спільні зусилля кожного з нас зроблять Україну міцнішою і кращою для майбутніх поколінь.
Виставка “Білі плями” триватиме до 14 березня.
Джерело: Український ДІМ на Кіпрі, Пафос
Теги: Ксенія Оксін, художня виставка