Електроенергія не буде дорожчати до червня

В рамках останнього урядового пакету заходів, спрямованих на пом’якшення кризи та здешевлення життя субсидію на електроенергію буде продовжено до кінця червня, про що було оголошено сьогодні після позачергового засідання уряду.

За оцінками уряду, продовження субсидії на електроенергію коштуватиме 8 мільйонів євро.

На момент запровадження субсидія коштувала приблизно 70 євро за двомісячний рахунок для середнього споживача, але зниження ціни на нафту призвело до зменшення вартості субсидії приблизно до 14 євро для середнього споживача.

Серед інших заходів передбачено продовження до кінця червня дії нульового ПДВ на предмети побуту , зокрема хліб, молоко, яйця, підгузки, дитяче харчування, овочі, рибу та м’ясо.

Розширення нульового ПДВ коштуватиме уряду 6 мільйонів євро.

Крім того, домогосподарства, які отримують державні пільги, отримають три додаткові виплати в квітні, травні та червні, причому уряд описує ці виплати як компенсацію за скасування субсидії податку на паливо, термін дії якої закінчується в понеділок, 1 квітня.


Залишити коментар