Про мову

“Чужу мову вивчити можна за шість років, а свою треба вчити все життя” (Вольтер)

 

“Мова – втілення думки. Що багатша думка – то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!” (М. Рильський)

 

“Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!..” (Т. Шевченко)

Теги:


Залишити коментар