Спілкуємось українською!
Повертаючи рубрику “ПроМовуПромова”, хочеться нагадати усім нам, яка ж мелодійна, глибоко символічна і душевна наша українська мова!
А зробити це пропонуємо у спосіб порівняння з мовою ворога, мовою, що нею, на превеликий жаль, до сих пір (за третього року повтонасштабного вторгнення!) послуговується для щоденного спілкування велика кількість українців(((
Тож:
🇷🇺БОЛЬНИЦА – там,где болеют, там, где больно.
🇺🇦ЛІКАРНЯ – там, де лікують.
🇷🇺БРАК – что-то некачественное.
🇺🇦ШЛЮБ – ті, хто любиться; там, де любов.
🇷🇺 СУПРУГИ – те, кто впрягаются в одну упряжку.
🇺🇦ПОДРУЖЖЯ – ті, хто стають друзями один для одного.
🇷🇺НЕВЕСТА – не весть кто, (чужая).
🇺🇦НАРЕЧЕНА – нарЕчена, названа, призначена долею.
🇷🇺СМИРНО! – быть смиренным, смириться (про внутрішнє подавлення).
🇺🇦СТРУНКО! – бути натянутим, як струна (про зовнішній вигляд).
Вибір кожного, якою мовою розмовляти. А ці приклади красномовно демонструють, яка краща😉